Kindergarten to Grandmaster dla Android

(0)
  • Status bezpieczeństwa

Recenzja Softonic

Przedszkole do mistrza: Edukacyjna gra szachowa dla dzieci

Przedszkole do Arcymistrza to interaktywna gra szachowa offline, zaprojektowana dla dzieci, aby uczyć się i dobrze się bawić. Opracowana przez Metatrans Apps, ta gra szachowa ma różne tryby gry i poziomy, które pozwalają dzieciom grać sekwencyjnie i uczyć się gry poprzez grę. Aplikacja nie zawiera lekcji szachowych ani instrukcji dotyczących teorii szachowej, ale dostarcza wizualnej pomocy dla dzieci, aby uczyć się poprzez grę.

Figury szachowe są wybierane przez dotknięcie ich, a możliwe ruchy są kolorowane na zielono na planszy. Ponadto, gdy nie wolno przenieść się na określone pole, jest ono kolorowane na czerwono. Gra może być rozgrywana przez dwóch graczy na tym samym urządzeniu lub jako pojedynczy gracz przeciwko silnikowi szachowemu o otwartym kodzie źródłowym Bagatur, który ma rosnący poziom siły. Domyślny zestaw figur szachowych jest specjalnie zaprojektowany dla dzieci i zaleca się grać nim tylko w trybie dowolnym.

Przedszkole do Arcymistrza to doskonałe narzędzie dla dzieci do rozwijania ich umiejętności analitycznych, pamięci, myślenia strategicznego, poziomu koncentracji, IQ i rozpoznawania wzorców. Jest łatwa w użyciu i grze, a zaleca się sprawdzenie wszystkich ustawień w menu, aby dostosować grę do preferencji gracza. Ogólnie rzecz biorąc, Przedszkole do Arcymistrza to doskonała edukacyjna gra szachowa, która zapewnia zabawną i interaktywną formę nauki i gry w szachy dla dzieci.

Program jest dostępny w innych językach

Kindergarten to Grandmaster dla Android

• Płatność

• Po Polski
  • V 1.3.9

(0)
  • Status bezpieczeństwa

Opinie użytkowników o Kindergarten to Grandmaster

Czy próbowałeś Kindergarten to Grandmaster? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Przepisy dotyczące korzystania z tego oprogramowania różnią się w zależności od kraju. Nie zachęcamy do korzystania z tego programu ani nie akceptujemy go, jeśli narusza on prawo.